Liberec, 11. 11. 2010 – Společnost Chvalis, premier distributor firmy Parker Hannifin, otevřel v liberecké části Dolní Hanychov nové prodejní centrum ParkerStore. Za každého návštěvníka slavnostního otevření věnovaly firmy Parker a Chvalis 100 korun na dobročinné účely. Představitelům Jedličkova ústavu v Liberci byla nakonec předána symbolická částka 11 111 korun.

„Slavnostní otevření se uskutečnilo 11. 11. a pásku jsme přestřihli v 11 hodin a 11 minut. Proto jsme se rozhodli také Jedličkovu ústavu věnovat částku plnou jedniček. Bavili jsme se s představiteli ústavu a těší nás, že skutečně můžeme pomoci dobrému a užitečnému projektu v Libereckém kraji,“ prohlásil Milan Chvalina, jednatel společnosti Chvalis. Akce, která se nesla v duchu svatomartinského rautu, se zúčastnilo více než pět desítek lidí.

Nové prodejní centrum Chvalis nabízí kompletní sortiment hydraulických hadic, šroubení, hydraulických a pneumatických prvků, které jsou standardní pro všechny prodejny ParkerStore.

„Firma Parker je světovou jedničkou v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu a v Libereckém kraji dosud neměla svou prodejnu. Proto jsme usilovali o to, aby i na Liberecku měli lidé ze strojírenských oborů možnost prohlédnout si a vyzkoušet si špičkové produkty od nejvýznamnějšího světového hráče v tomto oboru,“ dodal Milan Chvalina.

Marek Hadra, PR director, Parker Hannifin