mobilní servis u zákazníka

Již od svého založení v roce 1990 poskytujeme svým zákazníkům službu nepřetržitého servisu hydraulických a pneumatických systémů. Tato služba je přístupná pod jednotným telefonním číslem 737 22 22 33. Dovoláte se na našeho pracovníka, který je připraven Vám okamžitě pomoci. Pro co nejrychlejší zprovoznění Vašeho zařízení využíváme kromě dlouholetých zkušeností také přístroje pro měření průtoku, tlaku a teploty oleje, které nám napomáhají odhalit příčiny problémů.

Výroba hydraulických hadic

V případě potřeby Vám na místě zalisujeme novou hydraulickou hadici, přečerpáme nebo vyčistíme olej. K dispozici máme skladové zásoby spojovacích prvků (hydraulické a pneumatické šroubení, kulové kohouty apod.), hydraulických a pneumatických ventilů, filtrů, manometrů, hydrogenerátorů, jednotek úpravy vzduchu a dalších komponentů od renomovaných výrobců.

V případě vážné poruchy Vašeho hydraulického agregátu, kterou nebude možné na místě odstranit, Vám v co nejkratší době zapůjčíme náhradní hydraulický agregát s potřebnými parametry tak, abychom mohli co nejrychleji obnovit provoz vašeho zařízení. Ať je Vaše zařízení vyrobeno od jakéhokoliv výrobce, jsme připraveni Vám pomoci a obnovit Vaši strojní výrobu.

Servis hydrauliky Jsme servisním partnerem firmy Parker Hannifin Corporation. Nabízíme Vám ORIGINÁLNÍ SERVIS na systémy a prvky firmy Parker. Využíváme ORIGINÁLNÍCH náhradních dílů, jsme školeni techniky firmy Parker a máme přístup k technické podpoře a rychlým dodávkám náhradních dílů z našeho velkoskladu v Hoštce, kde skladujeme trvale cca 4500 položek.

Jsme servisním partnerem firmy EATON-VICKERS. Nabízíme Vám ORIGINÁLNÍ SERVIS na systémy a prvky firmy EATON-VICKERS. Využíváme ORIGINÁLNÍCH náhradních dílů, jsme školeni techniky firmy EATON-VICKERS a máme přístup k technické podpoře a rychlým dodávkám náhradních dílů z našeho velkoskladu v Hoštce, kde skladujeme trvale cca 500 položek.


Diagnostika hydraulických systémů

S pomocí diagnostického systému Parker SensoControl jsme připraveni zjišťovat odchylky ve funkci hydraulického systému (měření tlaku, průtoku a teploty), technický stav (opotřebení) hydraulických čerpadel a hydromotorů. Tuto službu provádíme v rámci havarijního servisu a údržby.Soubory ke stažení


Ing. MICHAL OLIVA
manažer servisních zakázek
michal.oliva@chvalis.cz
+420 604 293 217