Expresní dodávky náhradních dílů Parker

Hydraulické komponenty PARKER

CHVALIS s.r.o. je od roku 1992 certifikovaným distributorem a servisním střediskem společnosti Parker Hannifin Corp. Dodáváme kompletní sortiment hydraulických, pneumatických, filtračních a spojovacích prvků.

Hydraulické technologické centrum Parker

Od distributora, který vybudoval Hydraulické technologické centrum "Parker", (HTC – Hydraulic Technology Center) koupíte vše, co budete potřebovat pro svou průmyslovou hydrauliku. V těchto střediscích pracují odborníci, kteří vám mohou poskytnout technickou pomoc, podporu a úplný servis systémů pro všechny vaše požadavky na průmyslovou hydrauliku. Společnost Parker vytvořila HTC proto, aby mohla plnit měnící se potřeby průmyslových zákazníků a zároveň zvyšovat úroveň služeb poskytovaných distributory Parker.

HTC Parker byla vybrána proto, že se zavázala poskytovat služby zákazníkům na výjimečné úrovni spolu s kompletním řešením hydraulických průmyslových systémů. HTC Parker mají navíc největší zásoby hydraulických prvků na to, aby mohla zajistit rychlé dodávky a snížení prostrojů.HTC Parker mohou poskytovat pomoc při rychlém vývoji strojů a zařízení, ověřování prototypů a při bezprostřední, přesto však bezproblémové integraci nejmodernějších hydraulických a elektronických systémů. V technologických střediscích Parker najdete: moderní konstrukci a technologii, místní i světový sortiment, techniky pro aplikaci systémů, technickou podporu a školení patřící ke špičkám v tomto oboru.

PRODEJNÍ A SERVISNÍ SÍŤ CHVALIS

 

HYDRAULIKA
PNEUMATIKA
MAZACÍ SYSTÉMY
FILTRACE OLEJŮ
24 hod
Servis a prodej
Havarijní služba +420 737 222 233