Nabízíme výrobu a lisování hydraulických hadic

Výroba hydraulických hadic NA VŠECH POBOČKÁCH CHVALIS

Když se Vám poškodí hydraulická hadice, zastaví stroj, je noc a Vy nutně potřebujete pomoc, můžete se obrátit na nás. Pracujeme nepřetržitě 24 hodin denně 365 dní v roce. Kliknutím na danou pobočku na naší mapě budete přesměrováni na Vámi požadovanou pobočku.

 

HYDRAULIKA
PNEUMATIKA
MAZACÍ SYSTÉMY
FILTRACE OLEJŮ
24 hod
Servis a prodej
Havarijní služba +420 737 222 233

 

Lisujeme veškeré typy a provedení hydraulických průmyslových a mobilních hadic ve světlostech od DN 6 do DN 50 , ve veškerých Normovaných tlakových kategoriích dle SAE nebo EN Zaarmované koncovkami v lehké nebo těžké řadě /viz katalog Parker „Hadice,koncovky,příslušenství číslo:4400/CZ “ , který Vám můžeme Zaslat na vyžádání.

 

Hydraulickou hadici Vám dovezeme, případně u vybraných typů a velikostí nalisujeme na místě. Tuto službu poskytujeme i ve vlastních prodejnách ParkerStore Hoštka - Liberec - Rokycany - Sušice - České Budějovice - Jihlava - Prostějov.


Lisování hydraulických hadic u zákazníka

Naše servisní vozidla jsou vybavena „Mobilním lisem KarryKrimp 1“ a „Mobilním lisem KarryKrimp 2“ , který umožňuje zalisovat hydraulickou hadici přímo na místě poruchy u zákazníka ve světlosti hadice od DN 6 do DN 32 pro 1SN a 2SN hydraulické hadice Parker.

Pro více opletové 3 a 4 opletové Multispirálové hadice ve světlosti od DN6 do DN 25 s použitím veškerého sortimentu armovacích koncovek dle katalogu Parker číslo: 4400/CZ, který Vám můžeme zaslat na vyžádání .

 

Pohled do interiéru sevisního vozidla s mobilním lisem hydraulických hadic

 

 


Soubory ke stažení