Společnost Chvalis, přední distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice, otevřela již svou čtvrtou prodejnu ParkerStore, tentokráte v Sušici. Její slavnostní otevření proběhlo 27. června. Nový ParkerStore v Sušici nabízí svým zákazníkům téměř 1000 položek přímo na prodejně a další je možno objednat si na místě z prodejního katalogu. Kromě toho je k dispozici také servisní dílna, ve které budou technici nabízet své služby, například hadicové montáže.

Nový ParkerStore je již devatenáctou specializovanou prodejnou s produkty Parker Hannifin na území České republiky a Slovenska, z nichž celkem čtyři provozuje právě společnost Chvalis. Jedná se o prodejny v Hoštce, Liberci a Rokycanech a nově v Sušici. Po celém světě je rozmístěno více než 2000 prodejen ParkerStore, které provozují distributoři společnosti Parker Hannifin.

„Chceme být naším zákazníkům co nejblíže a poskytovat jim co nejkvalitnější služby. Proto jsme se rozhodli pro expanzi do dalšího okresu Plzeňského kraje. Doufám, že nové zázemí a služby ParkerStore v Sušici naši zákazníci ocení a rádi nás budou navštěvovat. Je totiž spousta zákazníků, kteří si rádi přijdou osobně vybrat na prodejnu nebo se jen poradit," uvedl Milan Chvalina, jednatel a ředitel společnosti Chvalis.

„Nový ParkerStore v Sušici, který zde nově otevřel náš dlouholetý partner, společnost Chvalis, odráží náš silný zájem o Plzeňský kraj. Jedná se totiž už o druhou prodejnu ParkerStore v tomto regionu. Věřím, že se nové prodejně bude dařit a přeji jí hodně spokojených zákazníků, kteří se do ní budou rádi vracet a kteří zde naleznou nejen potřebný sortiment, ale i prvotřídní služby a poradenství," řekl Miroslav Trybuček, generální ředitel Parker Hannifin Czech Republic.

Adresa nového ParkerStore v Sušici: Chvalis, Třída T. G. M./Na Valše 151/II, Sušice

Zdroj: http://m.technikaatrh.cz