Praha, 12. června 2012 – Společnost CHVALIS s.r.o., přední distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice, otevřela již svou třetí prodejnu ParkerStore, tentokráte v Rokycanech.

„Průmyslový západočeský region je pro nás strategickou záležitostí. Již dnes zde obsluhujeme spoustu našich zákazníků, které jsme museli doposud zásobovat z našich skladů v Hošťce a Liberci. Doufám, že díky zázemí a službám nového ParkerStore se nám jejich řady podaří výrazně rozšířit. Je totiž spousta zákazníků, kteří si rádi přijdou osobně vybrat na prodejnu nebo se jen poradit,“ uvedl Milan Chvalina, jednatel a ředitel společnosti Chvalis.

„Plzeňsko je region, o který má Parker, vzhledem k jeho průmyslu, velký zájem a vzhledem k dlouholeté úspěšné spolupráci s firmou CHVALIS s.r.o. bylo logickým vyústěním otevření nového ParkerStore právě tady v Rokycanech a právě pod vlajkou Chvalisu. Věřím, že to bylo dobré rozhodnutí a zbrusu nové prodejně bych chtěl popřát hodně spokojených zákazníků, kteří se do ní budou rádi vracet a kteří zde naleznou nejen potřebný sortiment, ale i prvotřídní služby a poradenství,“ řekl Miroslav Trybuček, generální ředitel Parker Hannifin Czech Republic.

ParkerStore v Rokycanech má prodejní plochu 180 m2, na které najdou zákazníci více než 1500 položek zboží, další je možno si objednat na místě z prodejního katalogu. Kromě toho je k dispozici servisní dílna o výměře 65 m2, ve které budou mechanici nabízet služby jako například hadicové montáže. Během měsíce bude prodejna vybavena i speciálním servisně montážním vozem Hose Doctor, které tyto služby bude schopné realizovat 24 h denně a 365 dní v roce přímo u zákazníka. Dosud tyto vozy vyjížděly k zákazníkům z poboček až v severočeském regionu, a proto se nyní budou moci zkrátit dojezdové časy. Nový ParkeStore leží na kraji Rokycan, necelou minutu od sjezdu z dálnice, což je mimořádně výhodné pro obsluhu i okolních měst.